O nas

„Zadowoleni  klienci nie tylko wrócą, nie tylko polecą Cię innym, ale ZMUSZĄ swoich przyjaciół do robienia interesów z Tobą” – Chip Bell  

Nasza historia

Nasza przygoda rozpoczęła się poprzez aktywność społeczną w Kole Gospodyń Wiejskich działającym na terenie naszej gminy. W ramach naszej działalności zajmowałyśmy się przede wszystkim organizacją imprez okolicznościowych dla społeczności lokalnej zgłębiając tym samym tajniki produktów lokalnych , kuchni naszych mam i babć.
Dwa lata temu spotkałyśmy się w Urzędzie Gminy Dynów na szkoleniu prowadzonym przez animatora z Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego,  na którym dowiedziałyśmy się między innymi o możliwości przystąpienia do projektu  „ROWES- kompleksowe wsparcie sektora ekonomii społecznej w subregionie I” i tak zaczęła się nasza droga do stworzenia przedsiębiorstwa społecznego Catering Malinowe Babeczki.

Na początku stworzyłyśmy tzw. „środowisko”- było nas w nim 12 osób. Razem uczestniczyłyśmy w spotkaniach i szkoleniach prowadzących nas małymi kroczkami do wypracowania własnego pomysłu stworzenie biznes planu, a tym samym do podjęcia zatrudnienia.  Przygotowania i szkolenia trwały rok.  Do finału, czyli do złożenia biznes planu we wspomnianym wyżej projekcie dotarło nas sześć, aż w lipcu 2018 r. okazało się że nasza praca nie poszła na marne i  nasz biznes plan został rekomendowany do dofinansowania. Po podpisaniu umowy, po realizacji założonych w pierwszym etapie projektu czyli stworzenia miejsc pracy dla 5 osób rozpoczęłyśmy działalności pierwszego października 2018 r.